0
0,00 Zł

Fridababy Zestaw upominkowy z praktycznymi akcesoriami

Fridababy Zestaw upominkowy z praktycznymi akcesoriami

139,00 Zł
Wyjątkowy zestaw upominkowy FridaBaby, który z pewnością sprawi radość każdemu maluszkowi i jego rodzicom! Ten duży, luksusowy, aksamitny woreczek zawiera wszystko, czego potrzeba do kompleksowej opieki nad dzieckiem. Znajdziesz w nim aspirator do nosa Frida Baby NoseFrida, multifunkcyjny Czyścik 3 w 1 do noska, paznokci i uszu, próbkę katetera rektalnego Frida Baby Windi, oraz uroczego, pluszowego pingwina od Jellycat. To idealny prezent dla każdego dziecka i jego rodziców, który zapewni im wygodę i komfort na co dzień.
Dostępny 1 szt

Opis

Praktyczna aksamitna torba FridaBaby to niezastąpione rozwiązanie dla każdego rodzica. Zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności, pomieści wiele niezbędnych akcesoriów potrzebnych podczas opieki nad dzieckiem.

Aspirator do nosa FridaBaby NoseFrida to niekwestionowany lider w dziedzinie odsysania kataru u niemowląt i dzieci. Zaprojektowany, przetestowany i zalecany przez szwedzkich pediatrów, gwarantuje skuteczność potwierdzoną wieloletnimi testami.

FridaBaby Czyścik 3 w 1 to multifunkcyjne narzędzie do pielęgnacji dziecka, które pozwoli skutecznie usunąć woskowinę z uszu, śluz z nosa i brud spod paznokci. Praktyczne i wszechstronne, ułatwia codzienną pielęgnację maluszka.

Kateter rektalny FridaBaby Windi, opracowany i przetestowany przez szwedzkich pediatrów, to bezpieczne, naturalne i natychmiastowe rozwiązanie łagodzące wzdęcia i kolki u niemowląt. Bez konieczności podawania kropli czy innych leków, zapewnia natychmiastową ulgę.

Pluszowy pingwin Jellycat to urocza, miękka i zabawna zabawka, która przypadnie do gustu każdemu dziecku. Zabawki tej kultowej, londyńskiej marki są znane ze swojego uroku i jakości wykonania.

Reviews

5
Oceniać
2
0
0
0
0
Ocenione przez 2 użytkowników