0
0,00 Zł

Fridababy Windi Kateter rektalny dla niemowląt, na kolkę, 10 szt.

Fridababy Windi Kateter rektalny dla niemowląt, na kolkę, 10 szt.

39,99 Zł
Kateter rektalny Windi to bezpieczny i sprawdzony szwedzki wyrób medyczny, który skutecznie usuwa gazy z układu pokarmowego niemowląt. Dzięki innowacyjnemu designowi, zapewnia komfort i ulgę dla maluszka. Poznaj teraz nasz produkt i zapewnij swojemu dziecku natychmiastową ulgę podczas nieprzyjemnych dolegliwości związanych z wzdęciami!
Dostępny > 5 szt

Opis

Zestaw katetrów rektalnych Windi Fridababy to niezawodne rozwiązanie dla niemowląt borykających się z kolką. Wyprodukowane w Szwecji, te medyczne akcesoria pomagają skutecznie usuwać gazy z układu pokarmowego maluszków. Nie powodują podrażnień błony śluzowej odbytu, co pozwala uniknąć stosowania preparatów farmaceutycznych. Opakowanie zawiera 10 sztuk katetrów, zapewniając długotrwałe wsparcie. Przestrzegając zaleceń użytkowania, zadbaj o komfort Twojego dziecka i minimalizuj objawy kolki już dziś!

Ostrzeżenie:
Nie zostawiać rurki Windi w odbycie dziecka! Po każdorazowym zabiegu rurkę Windi należy wyrzucić. Ponowne użycie tego samego przyrządu Windi może stanowić ryzyko infekcji. Nie używać Windi częśiej niż trzy razy na dobę.

Reviews

5
Oceniać
23
0
0
0
1
Ocenione przez 24 użytkowników
Dobrze zapakowane. Bardzo szybka dostawa
— 30. 5. 2023
Ten produkt ma niesamowite działania. Dziecko jest spokojne przy jego użyciu i go potem nie boli brzuszek. polecam
Hanna — 6. 9. 2021
Korzystamy z tych propozycji już dłuższy czas i zdecydowanie na plus. Bardzo dobre produkty od Frida.
martasokol — 25. 5. 2020
Polecam, świetna opcja, dzięki której udało się nam pokonać problem z kolkami. Kateter u nas dawał świetne efekty.
sara — 24. 4. 2020