0,00 Zł

Fridababy Niezastąpiony zestaw dla dziecka

Fridababy Niezastąpiony zestaw dla dziecka

165,00 Zł
Zestaw genialnych pomysłów, które uratują dziecko i rodziców.
Dostępny > 5 szt

Opis

Niezastąpiony zestaw dla niemowląt zawiera wszystko, czego potrzebuje rodzic, aby dziecko było zdrowe i czyste od stóp do głów! To najlepsze od Fridababy w ładnym zestawie i w odlotowym etui. Idealny do użytku w domu i podróży.
Skuteczne i delikatne narzędzia do pielęgnacji już od urodzenia.

Co znajdziesz w zestawie?
1. Aspirator do nosa NoseFrida z 4 higienicznymi filtrami, zaprojektowany, przetestowany i zalecany przez szwedzkich pediatrów. Wydajne odsysanie kataru bez stresu związanego z hałasem odkurzacza!
2. Windi rurki doodbytnicze wynalezione przez lekarzy, które w bezpieczny, naturalny i natychmiastowy sposób łagodzą wzdęcia i zmniejszają kolkę - bez kropli i innych leków. 5 szt.
3. Obcinacz do paznokci NailFrida z wyjątkowo zakrzywionymi ostrzami do łatwej i delikatnej pielęgnacji dziecięcych paznokci + ergonomiczny pilnik falisty.
4. Silikonowa szczotka DermaFrida z bardzo drobnymi wypustkami do mycia delikatnej, wrażliwej skóry dziecka. Nadaje się również do skóry atopowej i suchej. Łagodzi swędzenie skóry.
5. Zapakowane w estetycznym pudełku.
• Idealny prezent dla przyszłych rodziców.
• Zestaw, z którego skorzystasz w 100%!

Marka Fridababy oferuje praktyczne, proste i inteligentne rozwiązania dla całej rodziny, które ułatwiają życie nowym rodzicom. Rozwój produktów zawdzięczamy szwedzkim ekspertom, którzy kładą nacisk na 100% bezpieczeństwa, skuteczny efekt i najwyższą jakość materiałów.

Reviews

5
Oceniać
1
0
0
0
0
Ocenione przez 1 użytkownika