0
0,00 Zł

Fridababy Grow-With-Me Zestaw szczoteczek dla dzieci

Fridababy Grow-With-Me Zestaw szczoteczek dla dzieci

56,00 Zł
Zbuduj nawyk regularnej higieny jamy ustnej już teraz! Fridababy Grow-With-Me to idealne rozwiązanie, które przygotuje Twoje dziecko do samodzielnego mycia zębów w mig! Nasz unikalny zestaw szczoteczek treningowych zawiera dwie manualne szczoteczki, wspierając samodzielność Twojego malucha. Rozpocznij przygodę z zdrowymi nawykami jamy ustnej już dziś!
Dostępny > 5 szt

Opis

Rozpocznij naukę nawyków higieny jamy ustnej już we wczesnym dzieciństwie i utrzymuj je dzięki zestawowi do pielęgnacji jamy ustnej Fridababy Grow-With-Me. Ten kompletny zestaw zawiera dwie manualne szczoteczki do zębów, które pomogą Ci zadbać o zdrowie jamy ustnej Twojego dziecka na każdym etapie rozwoju.

Pierwszą szczoteczką w zestawie jest szczoteczka treningowa dla niemowląt, idealna dla dzieci już od szóstego miesiąca życia. Wykonana z miękkiego silikonu, zapewnia delikatne masowanie dziąseł i jest łatwa w trzymaniu przez małe dłonie. Gdy u Twojego dziecka pojawią się pierwsze ząbki, możesz przejść na drugą szczoteczkę, przeznaczoną dla dzieci w wieku do 18 miesięcy. Oba modele posiadają włosie o potrójnym kącie, które umożliwia delikatne czyszczenie wszystkich stron zębów jednocześnie.

Obie szczoteczki wyposażone są w ergonomiczne uchwyty wykonane z miękkiego silikonu, wolnego od BPA, zapewniające wygodne trzymanie nawet małym dłoniom. Dodatkowo, włosie szczoteczki dla maluchów zmienia kolor z niebieskiego na biały, sygnalizując, kiedy nadszedł czas na wymianę.

Dzięki temu zestawowi, nauka higieny jamy ustnej stanie się prostsza i przyjemniejsza zarówno dla Ciebie, jak i Twojego dziecka.

Reviews

5
Oceniać
38
6
1
0
0
Ocenione przez 45 użytkowników