0
0,00 Zł

Frida Mom Podkładki kojące

Frida Mom Podkładki kojące

62,00 Zł
Podkładki kojące Frida Mom, zawierają ekstrakt z oczaru wirginijskiego - naturalny składnik, który zapewnia natychmiastową ulgę obolałym tkankom, zmniejsza obrzęk i przyspiesza gojenie ran poporodowych. Nasze wkładki to nie tylko źródło natychmiastowego ukojenia dla Twojego ciała po porodzie, ale także gwarancja komfortu i pielęgnacji skóry w tym delikatnym okresie. Dzięki nim możesz czuć się pewnie i wygodnie w czasie regeneracji po porodzie.
Dostępny > 5 szt

Opis

Nasze podkładki kojące Frida mom, mają idealny kształt, który pozwala im w pełni pokrywać większość podpasek i wkładek poporodowych. Poręczne, zamykane opakowanie sprawia, że możesz mieć je zawsze przy sobie, a także chroni podkładki przed wysychaniem.

Odczuj natychmiastową ulgę od krocza aż po pośladki.
Wskazówka: włóż podkładki do lodówki, aby uzyskać jeszcze większą ulgę w chłodzeniu. Nasze wkładki są wykonane z leczniczego oczaru wirginijskiego, bez barwników i substancji zapachowych, więc możesz być pewna ich bezpieczeństwa.

To niezbędny element w torbie szpitalnej, który możesz używać po pierwszych poporodowych wycieczkach do łazienki w szpitalu i po powrocie do domu.

Reviews

5
Oceniać
30
4
0
0
0
Ocenione przez 34 użytkowników