0
0,00 Zł

Niezbędne produkty do regeneracji po porodzie


Poród to niesamowite przeżycie, ale też spore wyzwanie dla naszego ciała. Na szczęście Frida, marka znana z genialnych produktów dla rodziców, ma w swojej ofercie kilka perełek, które pomogą Ci wrócić do formy po porodzie. Oto co warto mieć pod ręką, gdy mały człowiek pojawi się na świecie.

1. Frida Mom Prysznic intymny

Ta butelka do irygacji krocza została zaprojektowana z zakrzywioną końcówką, co ułatwia delikatne mycie obszaru intymnego po porodzie. Pomaga utrzymać higienę i zmniejsza dyskomfort podczas gojenia, zapewniając uczucie świeżości i czystości.

2. Frida Mom Wkładki chłodzące

Wkładki chłodzące, które można łatwo umieścić w bieliźnie, aby złagodzić ból i obrzęk w okolicach krocza. Przynoszą ulgę dzięki efektowi chłodzenia, co przyspiesza proces gojenia i zwiększa komfort.

3. Frida Mom Pianka z oczarem wirginijskim

Pianka do gojenia krocza, która działa kojąco i przeciwzapalnie. Przyspiesza regenerację, łagodzi podrażnienia skóry i przynosi ulgę w bolesnych miejscach.

4. Frida Mom Majtki poporodowe

Jednorazowe majtki poporodowe, które są elastyczne i przewiewne. Zapewniają wygodę i higienę, idealne do używania z wkładkami chłodzącymi i podpaskami.

5. Frida Mom Podkładki poporodowe

Wkładki nasączone oczarem wirginijskim, które działają kojąco i przeciwzapalnie. Redukują obrzęk, łagodzą ból i wspierają regenerację skóry.

Produkty Frida, to prawdziwi bohaterowie okresu poporodowego. Z nimi łatwiej zadbać o higienę, złagodzić ból i obrzęk, a przede wszystkim poczuć się komfortowo. Dzięki nim powrót do formy staje się prostszy, a Ty możesz cieszyć się czasem z nowo narodzonym maluszkiem bez dodatkowych zmartwień. Ciesz się tym wyjątkowym okresem, a Frida pomoże Ci na każdym etapie macerzyństwa.