0
0,00 Zł

Naturalne antidotum po porodzie


Czy pamiętasz ten dzień z dzieciństwa, w którym siedziałaś na łóżku i obserwowałaś jak Twoja babcia stroi się i niczym czarodziejka sprawia, że jej twarz wygląda zawsze młodo? Dziś możesz odkryć jej sekretny eliksir – oczar wirginijski. To naturalne antidotum w postaci podkładek, tabletek oraz pianki będzie darem od niebios na wszelkie potrzeby, które Twoje ciało odczuwa po porodzie.

Oczar wirginijski był wykorzystywany od tysięcy lat, teraz również jako dodatek do kosmetyków, począwszy od pielęgnacji skóry, a skończywszy na szamponach przeciwłupieżowych. Prawdziwa moc tej rośliny została, jednak w pełni wykorzystana dopiero w momencie, gdy zaczęto stosować ją w kosmetykach poporodowych! Jakie jest ich zadanie? Regeneracja ciała! Nieważne czy doskwierają Ci szwy, czy musisz pokonać hemoroidy – oczar wirginijski będzie Twoim sojusznikiem.

CZYM DOKŁADNIE JEST OCZAR WIRGINIJSKI?

Mówiąc naukowo, oczar wirginijski jest rośliną, która zawiera mnóstwo substancji leczniczych, takich jak przeciwutleniacze oraz biomolekuły zwane garbnikami.

Użyte podczas pielęgnacji poporodowej zapewniają ulgę we wszelkiego rodzaju dolegliwościach, takich jak: obrzęk, ból, krwawienie czy swędzenie – dla oczaru wirginijskiego to nie ma znaczenia!

JAK SKORZYSTAĆ Z OCZARU Wirginijskiego?

Nie musisz już szukać dostępu do sekretnej wiedzy! Mamy dla Ciebie to, czego potrzebujesz. Poznaj nasze trzy czarownice, choć bardziej odpowiednie wydaję się tu słowo czarodziejki:

  • podkładki kojące z dodatkiem oczaru wirginijskiego. Zapomnij o używaniu miliona podpasek – mamy XXI wiek i możemy zrobić to bardziej ekologicznie. Nasze podkładki kojące są nawilżane oczarem wirginijskim, dzięki czemu pomogą złagodzić ból i obrzęk waginy oraz okolic krocza. Możesz być pewna, że podkładka nie przesunie się, nie zmarszczy, ani nie wypadnie. Ich kształt został bowiem zaprojektowany tak, aby pokrywały większość podpasek i wkładek poporodowych. Przy korzystaniu z podkładek rekomendujemy również użycie wkładki chłodzącej, aby zmaksymalizować efekt ukojenia poprzez terapię zimnem.
  • pianka lecznicza z dodatkiem oczaru wirginijskiego. Chłodząca ulga, zwalczająca ból i obrzęk? Pianka, która zostanie na wkładce i nie wsiąknie jak inne spray’e ? To nasza definicja pianki leczniczej z dodatkiem oczaru wirginijskiego! Wskazówka: trzymaj produkt w lodówce, aby poczuć dodatkowy chłód, gdy „na dole” zrobi się naprawdę gorąco.
  • tabletki do kąpieli. Szwy, hemoroidy, opuchlizna, swędzenie – Twoja wagina będzie potrzebować wytchnienia. Poczuj ulgę z tabletkami do kąpieli! W opakowaniu znajdziesz siedem tabletek, w których zawarta jest określona ilość oczaru wirginijskiego, soli Epsom, jak również innych kojących ziół. Wrzuć jedną tabletkę do nakładki/miski (umieszczonej na desce klozetowej, wypełnionej  ciepłą wodą, ok. 1.5 l), a po 20 minutach poczujesz prawdziwą ulgę!

Jeżeli uważasz, że potrzebujesz większej dawki oczaru wirginijskiego, dodaj go do wody podczas korzystania z mini prysznica intymnego, który również znajdziesz w naszej ofercie.

To niemożliwe, aby oczar wirginijski został stworzony przez czarownice, a może jednak? Może swoje niezastąpione właściwości zawdzięcza właśnie magii ? Nie ma lepszego eliksiru, który szybciej przyniósłby Ci ulgę i pozwolił tak szybko wrócić do zdrowia po porodzie!